Akce 'Sex pro Evropu'? Proč ne:-)

'Podle nadpisu to musel psát Radek Hulán!' Ale kdepak! Tentokrát to je written by brozkeff...

17.5.2005

Začneme vážně, skončíme... no řekněme o něco méně vážně. Takže: Fakt, že v Evropě stárneme, je jaksi nepopiratelný. Rodí se málo dětiček, zatímco střední generace je moc. Za chvilku tu bude samý důchodce, který... potřebuje něco jíst, někde bydlet, no zkrátka nějak žít. Dnes se má takový dědula hej - dostane důchod, který si rozfofruje, jak je mu libo, zkrátka si užívá. Už dnes se příjemně zadlužujeme, abysme mohli ony důchody platit, přestože pořád polovina populace pracuje. Až bude pracovat jen čtvrtina populace, zatímco ten zbytek bude pár dětí a fůra staříků a stařenek, budeme si buď půjčovat mnohem víc (otázka u koho, že...), a nebo si půjčovat nebudeme (protože už nám nikdo nepůjčí) a tudíž budeme... v prdeli. Má pro to snad někdo výstižnější termín? Mě to, jakožto člověka, který se takové doby nejspíš dožije, vůbec netěší. Nechci pracovat a pracovat, a když už bych dávno pracovat neměl, pracovat dál, abych měl aspoň na prošlý víno a žáby...

Naše imigrační politika se buď musí radikálně změnit, nebo se musíme změnit my. Buď budeme muset přijímat rákosníky s otevřenou náručí, a nebo... budeme používat kondomy o něco méně. Zní to legračně, že? To ale vůbec není legrace, to jsou jen možná řešení, co s rozevírajícími se nůžkami dělat. Důchodová reforma je k tomu všemu snad samozřejmost.

Počet obyvatel na Zemi neustále narůstá, ale pořád jen v těch částech světa, kde to je nežádoucí. Právě tam, kde už ani to současné obyvatelstvo nemá pořádně co jíst, narůstá populace raketovám tempem. A paradoxně, v té části světa, kde se obilí díky přebytkům už dnes pálí v elektrárnách, je porodnost nižší než úmrtnost.

Ale teď už fakt vážně:o)

Musíme BEZPODMÍNEČNĚ a CO NEJRYCHLEJI začít organizovat obří projekt CELOEVROPSKÉHO CHARAKTERU na zvýšení porodnosti. Základním předpokladem úspěchu je dát výhody párům s více dětmi. Jako nejperspektivnější se jeví projekt 'Sex pro Evropu', který počítá s tím, že za každé porozené dítě dostanou rodiče o jeden pokoj větší byt než právě mají. Každé dítě tak bude mít vlastní pokoj, což dnes rozhodně není běžné a mnoho párů právě kvůli malému bytu odkládá dítě tak dlouho, až ho odloží natrvalo (roztomilý dvojsmysl, že?.o) Klíčovým nedostatkem však zatím je, že se neví, kde se budou brát ty větší byty. S výborným nápadem přišel Ing. Chytrák - všichni nezaměstnaní budou za (zatím blíže nespecifikovanou) mzdu tyto nové, větší a lepší byty stavět. Zároveň by se tím vyřešil někonečný problém s nezaměstnaností...

Takže, pokud se podaří projekt Sex pro Evropu dotáhnout do vítězného konce, čeká mě nejspíš růžová budoucnost. To jsem rád. A to, prosím, na začátku vypadalo ták pesimisticky. Ještě se zde opět uplatnilo dobře známé 'Konec dobrý, všechno dobré'.

Chceš článek okomentovat?