About?

Toto je osobní blog (neboli webový zápisník) a veškeré texty zde publikované jsou jen osobní názory jednoho studenta, který má prostě věčnou a nikdy neutuchající potřebu se vykecat za každou cenu... proto si zřídil webové stránky a časem i začal psát na tento plátek.

Autor ocení jakoukoliv kritiku, nicméně mnohem víc než nějaké záporné hodnocení ho potěší pochvala :e) Ta může být směrována

PiXys — co je to vlastně zač

22.10.2005 01:20, updated 14.6.2006 22:50

PiXys je takový... no řekněme netradiční redakční systém. Napsala ho původně Anička, pak ho pro prasečí doménu upravil matejcik, a z téhle modifikované verze vznikl tenhle blog.

Brozkwička tu a tam něco dobastlil, čímž možná zvyšoval funkčnost a kýčovitost, ale rozhodně nezvýšil bezpečnost, která až do 14. června 2006 stála za starou belu. Nejen bezpečnostní »Service pack« až tehdy dodala hanka:)
Překvapivě je to celé napsáno v PHP a používá to MySQL databázi. Je tady dokonce i něco jako administrační rozhraní pro psaní článků, ale už tomu chybí třeba funkce vymazání článku:) ale od čeho máme phpMyAdmin, ne?:e)

Prostě tímhle děkuju všem „zúčastněným“, že jsem nemusel všechno dělat from scratch a vycházel jsem ze slušného základu...

Autorství