Na střední škole jsem se jednou dozvěděl, že pro uspokojení potřeby seberealizace je zapotřebí minimálně 4 hodiny denně pracovat (studovat, ...)
Pokud nemá člověk takovou práci a nesměřuje ani k žádnému ideálu, opravdu se začne projevovat taková nespecifikovatelná rozlada. Je dobré, když si to člověk někdy zažije - pokud si to zároveň uvědomí a bude hledat příčiny takových stavů.
Teď mne omluvte, jdu pokračovat v noření se do příčin. Zatím všechny tzv. "příčiny", které vylezly na povrch, se ukázaly jako falešné příčiny, které zastírají něco hlubšího.
Pocit seberealizace
Na střední škole jsem se jednou dozvěděl, že pro uspokojení potřeby seberealizace je zapotřebí minimálně 4 hodiny denně pracovat (studovat, ...)
Pokud nemá člověk takovou práci a nesměřuje ani k žádnému ideálu, opravdu se začne projevovat taková nespecifikovatelná rozlada. Je dobré, když si to člověk někdy zažije - pokud si to zároveň uvědomí a bude hledat příčiny takových stavů.
Teď mne omluvte, jdu pokračovat v noření se do příčin. Zatím všechny tzv. "příčiny", které vylezly na povrch, se ukázaly jako falešné příčiny, které zastírají něco hlubšího.