Miscelanea z let cca 2008-2011.
Věci, kterými již nechci zatěžovat blog :)
— archivní web
— archivní blog
Dynamická komprese hudby = ZLO
21.03.11, 03:49
Proč dnes musí být takové množství jinak i kvalitní hudby zpraseno
dynamickou kompresí
? :-/
Trvalý odkaz — permalink
Dynamická komprese hudby = ZLO
Proč dnes musí být takové množství jinak i kvalitní hudby zpraseno dynamickou kompresí? :-/