Zadní světla rychlíku

23.08.08, 12:50

Konečně jsem si vyzkoušel pravé sobotní zoufalství.

Takřka romantická scéna sledování vzdalujících se koncových červených světel rychlíku měla ten háček, že další spojení ze Žďáru do Jeseníků, a to ještě V SOBOTU, nejede co pět minut.

Nakonec bude zpoždění "pouze" 4 hodiny oproti původnímu plánu. Momentálně zevluji v Brně při čekání na spoj do Olomóce.

Je čas udělat dětem pá pá.