Zapojil jsem se na Xchat, Líbím se ti, Lidé.cz a další podobné servery na stádovitou výměnu bla bla bla. Inspirativní a poučné. Až budu v Brně, ještě si zajdu do McDonalda na hamburger a kolu. Je to celé takové pohodlné, příjemné a vyvolávající letargii.
Ještě trochu mainstreamu, jestli mohu poprosit :-)
Zapojil jsem se na Xchat, Líbím se ti, Lidé.cz a další podobné servery na stádovitou výměnu bla bla bla. Inspirativní a poučné.
Až budu v Brně, ještě si zajdu do McDonalda na hamburger a kolu.
Je to celé takové pohodlné, příjemné a vyvolávající letargii.