Květoslav Minařík a ontologická nejistota

03.10.08, 22:50

Minařík je nebezpečná četba.

Opět jsem se o tom přesvědčil teď, když jsem asi po dvouměsíční pauze opět otevřel jednu z jeho knih a jal se absorbovat jeho nauku. I přes v poslední době znamenitý duševní stav se mě během cca 5 minut čtení zmocnila "stará známá" existenciální úzkost, kterou jsem naposled řešil o prázdninách v létě. Hmm...