Psycho-logo-delická bubnovačka na Stránské skále

31.10.08, 13:51

Ve středu večer se veleúspěšně uskutečnil sraz psychologii-studujících jedinců v jeskyni pod Stránskou skálou, jakožto uskutečnění mé iniciativy vyhnatt všechny ty alkoholiky i jinam než do hospody.

V hospodě a u piva to sice skončilo, ale začalo to s ohněm, bubny a jiným "doprovodným příslušenstvím" v jeskyni.

V rámci inter-ročníkové družby byli přizváni i perspektivní prváci, aby utužili bratrské vztahy se svými o rok staršími spolužáky.

Byla to nezapomenutelná akce, která bude patrně v dohledné době zopakována — za podmínky parametických změn, zejména vynechání ohně v jeskyni, neboť bez ventilace a s mokrým dřevem se v takové jeskyni brzy nedá dýchat :e)

Některé detaily akce budiž ponechány utajené a dostupné pouze zasvěcencům XY. stupně. :D