Skvělá to věc. Žádné opakování zkoušky na konci ledna tedy nebude! Zvítězil jsem nad zlou "protrahovanou separací".
Zkouška za 35!
Skvělá to věc. Žádné opakování zkoušky na konci ledna tedy nebude! Zvítězil jsem nad zlou "protrahovanou separací".