Miscelanea z let cca 2008-2011.
Věci, kterými již nechci zatěžovat blog :)
— archivní web
— archivní blog
Záchrana světa ala G20?
03.04.09, 10:56
Hm. Bilión sem, bilión tam. Však si klidně zítra natiskneme další. Vo co go ne?
Trvalý odkaz — permalink
Záchrana světa ala G20?
Hm. Bilión sem, bilión tam. Však si klidně zítra natiskneme další. Vo co go ne?