Miscelanea z let cca 2008-2011.
Věci, kterými již nechci zatěžovat blog :)
— archivní web
— archivní blog
Turisté musí ve Svatém Vítu platit, věřící ne
02.08.10, 22:42
Mám pochybnosti, jestli věřím dost silně.
Trvalý odkaz — permalink
Turisté musí ve Svatém Vítu platit, věřící ne
Mám pochybnosti, jestli věřím dost silně.