K čertu se všema zbytečnýma Web 2.0 službama, přichází Web 3.0 s funkcí Cestování v čase!

Stačí dodat fotku a už můžete cestovat do minulosti - tedy zatím jen do padesátých let 20. století, ale lze předpokládat, že naši soudruzi brzy přijdou se zlepšovacím návrhem na technologickou inovaci, která bude umožňovat cestovat kamkoli se nám zamane =)
Přidávání dalších komentářů na tomto archivním blogu již bylo zakázáno.
Komentáře#
1. iscilitight # | 16.11.08, 17:31 | iscilitight#seznam.cz
Uff, tak zejména ty devadesátky jsou jako návrat zlého snu :D
Asi si půjdu taky sehnat nějaké použitelné foto, ať zjistím, jak mi to sluší s osmdesátkovýma kudrlinkama :)