Gospel Train Workshop 2009

03.05.2009, 23:24 | Osobní

Jay! Vrátil jsem se po třech dnech z nezapomenutelného gospelového workshopu vedeného Larsem Jochimsenem a Colinem Vassellem.

Gospel se zpíval od rána do večera, tlačil se do nás-účastníků horem spodem, a bylo to moc fajn :)

Bylo nás kolem 130 aktivních zpěváků, všichni jsme se pak objevili v neděli večer na koncertě pro normální lidi. Všechno se konalo v Salesiánském divadle v Praze-Kobylisích.

oficiální stránky

youtube playlist většiny toho, co jsme se tam učili a zpívali na koncertě

Bless Lars and Colin :)

Četlo: 2048

Přidávání dalších komentářů na tomto archivním blogu již bylo zakázáno.