Fotografie bez komentáře :)
23. března 2010
Ano, geek meditující u notebooku… (neboj, taky vypadám divně)
Přidávání dalších komentářů na tomto archivním blogu již bylo zakázáno.
Komentáře#
1. Jenda # | 26.03.10, 14:51 | http://www.abclinuxu.cz/blog/jenda
Ano, geek meditující u notebooku… (neboj, taky vypadám divně)