Hurá, společnost Dell mi zdarma vyměnila baterku rok a půl starou, z půlky zničenou, za novou. Nová kapacita baterky nominálně 85Wh, teď plně nabitá ukazuje celých 89 Wh. A notebook zase vydrží 7 hodin jako kdysi :)
Po dvou hodinách pokusů sesynchronizovat obsah mobilu (kontakty, zprávy a tak) s notebookem jsem to vzdal a na starším počítači s Windows XP a synchronizačním softwarem ActiveSync 3.8 z r. 2004 jsem měl za 2 minuty všechny kontakty i zprávy v počítači.
"Ať žije" Windows Vista a "Centrum zařízení Windows Mobile", které nefunguje jak má, nezobrazuje žádné detaily chybových zpráv, nemá na webu dostupnou jinou než poslední verzi.
Buďte studentem druhého ročníku vybrané univerzity.
Buďte mezi 10 % studenty s nejlepším prospěchem.
Mějte to štěstí, že se dostanete k těm správným informacím.
Vyplňte a napište fůru textů, kde si vychválíte své ego do nebes a ověšíte si jej navenek zlatými cingrlátky.
Pak je jistá šance, že budete mezi těmi dvěmi z republiky, co za to celé dostanou odměnu =)
Baví mě generovat lidem "synchronicitu". Tedy pomáhat věcem, aby se udály tak, aby na druhého působily jako "nemožná shoda náhod". Co je k tomu zapotřebí: zpravidla je třeba o druhém vědět nějaké informace, které si ten druhý myslí, že my o něm nevíme. Pak už jen počkat na správnou chvíli...
Prožitek takových neobvyklých "náhod" třeba udělá tomu druhému radost. "Autentické štěstí", kterému bylo tedy jen trošku pomoženo. Takové neegoistické dělání radosti, když se pod taková díla nelze podepsat ;)
Zona Remix -- alternativní česká komunita
...jedinečný projekt komunity nezávislé na okolním systému, fandím jejímu rozvoji:

Patrul Rinpoche - Advice from Me to Myself
Patrul Rinpoche (1808-1887) -- Advice from Me to Myself
Mám novou baterku
Hurá, společnost Dell mi zdarma vyměnila baterku rok a půl starou, z půlky zničenou, za novou. Nová kapacita baterky nominálně 85Wh, teď plně nabitá ukazuje celých 89 Wh. A notebook zase vydrží 7 hodin jako kdysi :)
O synchronizaci mobilu na Windows Vista
Po dvou hodinách pokusů sesynchronizovat obsah mobilu (kontakty, zprávy a tak) s notebookem jsem to vzdal a na starším počítači s Windows XP a synchronizačním softwarem ActiveSync 3.8 z r. 2004 jsem měl za 2 minuty všechny kontakty i zprávy v počítači.
"Ať žije" Windows Vista a "Centrum zařízení Windows Mobile", které nefunguje jak má, nezobrazuje žádné detaily chybových zpráv, nemá na webu dostupnou jinou než poslední verzi.
Facebook česky
cituji:
Martin Malec napsal(a)
zítra v 3:12
fakt? ;)
Awesome god
..."the place where the singer disappears and only the song remains" (Ymladris)
Různé verze na Youtube:
- Kirk Franklin - He Reigns
- Kirk Franklin - Our God is An Awesome God (He Reigns)
- Kirk Franklin Live in Norway 2008 - He Reigns
Enjoy
Jak dostat tři tisíce dolarů
Buďte studentem druhého ročníku vybrané univerzity.
Buďte mezi 10 % studenty s nejlepším prospěchem.
Mějte to štěstí, že se dostanete k těm správným informacím.
Vyplňte a napište fůru textů, kde si vychválíte své ego do nebes a ověšíte si jej navenek zlatými cingrlátky.
Pak je jistá šance, že budete mezi těmi dvěmi z republiky, co za to celé dostanou odměnu =)
Pozor, nebezpečná patologie
Diagnóza: směje se a nemá k tomu žádný zřejmý důvod
Zkouška za 35!
Skvělá to věc. Žádné opakování zkoušky na konci ledna tedy nebude! Zvítězil jsem nad zlou "protrahovanou separací".
Generátor synchronicity
Baví mě generovat lidem "synchronicitu". Tedy pomáhat věcem, aby se udály tak, aby na druhého působily jako "nemožná shoda náhod". Co je k tomu zapotřebí: zpravidla je třeba o druhém vědět nějaké informace, které si ten druhý myslí, že my o něm nevíme. Pak už jen počkat na správnou chvíli...
Prožitek takových neobvyklých "náhod" třeba udělá tomu druhému radost. "Autentické štěstí", kterému bylo tedy jen trošku pomoženo. Takové neegoistické dělání radosti, když se pod taková díla nelze podepsat ;)